Bison-Palfinger TKA 35 4x4 - PROCHÁZKA CZ s.r.o., jeřáby, plošiny, manipulátory, Náchod, Rychnov, Jaroměř, Trutnov, Broumov, Hronov, Hronov, Dobruška

Přejít na obsah
Bison - Palfinger TKA 35 4x4
Stranový dosah 30 m
Pracovní výška 35 m
Nosnost 350 kg

Pracovní plošina Bison - Palfinger TKA 35 4x4 je ideální řešení při výškových pracích nejen ve městě ale také v obtížněji přístupných místech. Díky svým kompaktním rozměrům je plošina velmi obratná jak v omezeném prostoru ve městech tak i v terénu. Podvozek plošiny je osazen terénními pneumatikami a díky pohonu 4x4 je plošina schopna práce i v náročném terénu.
Maximální pracovní výška je 35,0 metrů a díky bočnímu dosahu pracovní plošiny až 30,0 metrů je zajištěn velký rozsah pracovního záběru při jednom ustavení plošiny a tím spolu s rychlostí plošiny také vysoká časová efektivita práce zařízení bez zbytečných prostojů při přejíždění.
Díky teleskopickému výložníku a pracovnímu koši na tzv. JIB ramenu je možné dostat pracovní koš i do obtížně přístupných míst. Tuto pracovní plošinu využijete především pro práce v energetice, údržbě a prořezání zeleně a různych údržbářských pracích na exteriérech budov.
Technické údaje:
Pracovni výška: 35,00 m
Stranový dosah: 30,00 m
Nosnost koše: 350 kg
Pohon: Diesel
Přepravní délka: 7,92 m
Přepravní šířka: 2,29 m
Přepravní výška: 3,95 m
Hmotnost: 17 600 kg
Pracovní oblast:
Pracovní oblast:
Návrat na obsah