Denka Lift DL 18 - PROCHÁZKA CZ s.r.o., jeřáby, plošiny, manipulátory, Náchod, Rychnov, Jaroměř, Trutnov, Broumov, Hronov, Hronov, Dobruška

Přejít na obsah
Přívěsná plošina Denka Lift DL 18
Denka Lift DL18
* k dispozici více strojů tohoto modelu
Pracovní výška 18 m
Stranový dosah 10,5 m
Nosnost 200 kg

Pracovní výška plošiny je 18 metrů a stranový dosah až 11 metrů. Pracovní plošina umožňuje z jednoho místa pokrýt velkou plochu díky nekonečné otoči ramene a otočnému koši. Automatické omezení zatěžovacího momentu montážní plošiny zaručuje optimální stranový dosah v závislosti na zatížení v pracovním koši.
Pracovní plošina Denka Lift DL 18 je poháněna akumulátorem 24 V/240 Ah a může pracovat nezávisle na síťovém napětí 230 V. Díky elektrickému pohonu je vhodná do uzavřeného prostoru. Tuto plošinu lze bez problémů přepravovat jako přívěs za většinou tažných vozidel.
Pracovní plošina je standardně vybavena hydraulickým pojezdem, hydraulickými podpěrami a otočným pracovním košem. Hydraulický pojezd se ovládá z pravé strany vysokozdvižné plošiny a umožňuje, aby se plošina dopravila na pracoviště vlastní silou.
Každá pracovní plošina Denka Lift splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Elektrické a hydraulické systémy jsou vždy dvojnásobně jištěny. Válce jsou vybaveny pojistnými ventily pro případ roztržení hadic a všechny funkce pohybů jsou jištěny přetlakovými ventily.
Vysokozdvižná plošina je vhodná pro práci na fasádách, střechách a arkýřích, čištění oken, malířské práce, prořezávky stromů a práce spojené s údržbou v interiéru.
Technické údaje:
Pracovní výška: 18,00 m
Stranový dosah: 10,50 m
Nosnost koše: 200 kg
Pohon: 230 V/AKU
Přepravní délka: 7,35 m
Přepravní šířka: 1,86 m
Přepravní výška: 2,00 m
Hmotnost: 2 200 kg
Šířka podpěr při ustavení: 3,90 m
Diagram hmotnosti:
Rozměry:
Návrat na obsah