Denka Lift DL 25 - PROCHÁZKA CZ s.r.o., jeřáby, plošiny, manipulátory, Náchod, Rychnov, Jaroměř, Trutnov, Broumov, Hronov, Hronov, Dobruška

Přejít na obsah
Přívěsná plošina Denka Lift DL 25
Pracovní výška 25 m
Stranový dosah 11,4 m
Nosnost 200 kg

Pracovní plošina Denka Lift DK 25 je vysoce flexibilní plošina s nízkou váhou a výbornými transportními vlastnostmi. S pracovní výškou do 25 metrů je ideální pro práce uvnitř i venku. Perfektní funkce, optimální bezpečnost, kvalita a všestrannost učinily pracovní plošinu DK25 pojmem na všech trzích. Maximální pracovní výška činí 25 metrů. Automatické omezení zatěžovacího momentu zaručuje dosažení optimálního stranového dosahu podle zatížení pracovního koše. Pracovní plošina Denka Lift DK 25 je poháněna akumulátorem 24 V/240 Ah a může pracovat nezávisle na síťovém napětí 230 V.
Každá pracovní plošina DENKA LIFT splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy. Elektrické a hydraulické systémy jsou vždy dvojnásobně jištěny a válce mají pojistné ventily pro případ roztržení hadic. Všechny pohyby jsou jištěny přetlakovými ventily. Teleskopický výložník je vyroben ze speciálně extrudovaných hliníkových profilů, které vykazují vysokou stabilitu při nízké hmotnosti. Vlastnosti výložníků a systém plynulého ovládání zaručují obsluze bezpečné a funkční použití na jakémkoliv pracovišti.
Typickými oblastmi použití jsou práce na fasádách, střechách a arkýřích, při čištění oken, při malířských pracích, při prořezávce stromů atd. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je pracovní plošina DK 25 ideální také pro práce v interiéru, jako např. v nákupních centrech, kostelích, letištních budovách, pasážích atd.
Technické údaje:
Pracovní výška: 25,00 m
Stranový dosah: 11,40 m
Nosnost koše: 200 kg
Pohon: 230 V/AKU
Přepravní délka: 9,07 m
Přepravní šířka: 1,86 m
Přepravní výška: 2,11 m
Hmotnost: 2 450 kg
Šířka podpěr při ustavení: 3,9 x 3,9 m
Diagram hmotnosti:
Plocha opěr:
Pracovní oblast:
Návrat na obsah